VIGTIG INFORMATION: Vi holder åbent som normalt men tager nødvendige forholdsregler for at passe på dig, vores medarbejdere og deres familier. Læs mere her

Faktureringsadresser

Herunder finder du relevante faktureringsadresser.

NB! Alle fakturaer til Uggerhøjs selskaber fremsendes elektronisk på mail.

CVRKaldenavnHovednummerFaktureringsadresseMailadresse til fakturafremsendelseLeveringsadresse
16264385
A/S Knud Uggerhøj (VW/SKODA)
98 42 14 88
A/S Knud Uggerhøj
Søndergade 246
9900 Frederikshavn
Efak.AsKnudUggerhoej@uggerhoej.dk
Søndergade 246, 9900 Frederikshavn
60227519
Uggerhøj A/S, Frederikshavn (OPEL/KIA/CITROËN)
98 43 11 00
Uggerhøj A/S
Søndergade 244-250
9900 Frederikshavn
Efak@uggerhoej.dk
Søndergade 244-250, 9900 Frederikshavn
60227519
Uggerhøj A/S, Hjørring
98 92 25 33
Uggerhøj A/S
Søndergade 244-250
9900 Frederikshavn
Efak@uggerhoej.dk
Frederikshavnvej 5-9, 9800 Hjørring
60227519
Uggerhøj A/S, Aalborg
96 33 32 22
Uggerhøj A/S
Søndergade 244-250
9900 Frederikshavn
Efak@uggerhoej.dk
Enggårdsgade 74, 9000 Aalborg
60227519
Uggerhøj A/S, Brønderslev
98 82 12 00
Uggerhøj A/S
Søndergade 244-250
9900 Frederikshavn
Efak@uggerhoej.dk
Østergade 64, 9700 Brønderslev
38792431
Uggerhøj Horsens A/S
79 27 72 00
Uggerhøj Horsens A/S
Høegh Guldbergsgade 46
8700 Horsens
Efak.Horsens@uggerhoej.dk
Høegh Guldbergsgade 46, 8700 Horsens
33647921
Uggerhøj Aarhus A/S
87 37 55 55
Uggerhøj Aarhus A/S
Slet Parkvej 2
8270 Højbjerg
Efak.Aarhus@uggerhoej.dk
Slet Parkvej 2, 8270 Højbjerg
25525426
Uggerhøj Herning A/S
97 26 72 22
Uggerhøj Herning
Wedelsborgvej 1
7400 Herning
Efak.Herning@uggerhoej.dk 
Wedelsborgvej 1, 7400 Herning
38758896
Uggerhøj Ejendomme A/S
98 43 11 00
Uggerhøj Ejendomme A/S
Søndergade 244
9900 Frederikshavn
Efak.ejendomme@uggerhoej.dk
13534748
Ejendomsselskabet
Wedellsborgvej 1 A/S
98 43 11 00
Ejendomsselskabet Wedellsborgvej 1 A/S
Wedellsborgvej 1, Tjørring
7400 Herning
Efak.wedellsborgvej@uggerhoej.dk
52159113
Uggerhøj Finans A/S
98 43 11 00
Uggerhøj Finans A/S
Søndergade 246
9900 Frederikshavn
Efak.finans@uggerhoej.dk 
24205398
Uggerhøj Holding ApS
98 43 11 00
Uggerhøj Holding ApS
Søndergade 244
9900 Frederikshavn
Efak.holding@uggerhoej.dk
40087524
Atletikvej 1 ApS
98 43 11 00
Atletikvej 1 ApS
Søndergade 246
9900 Frederikshavn
efak.atletikvej@uggerhoej.dk